Familijne gofrowe: wafle z musem czekoladowym

Gruby kaliber wśród… wafli! Gruby wafelek, plus lekki, czekoladowy krem, a właściwie to mus. No nie ma rady, mus je schrupać!

Familijne gofrowe: wafle z musem o smaku waniliowym

Delikatne jak obłoczki! Grube wafelki połączone z lekkim, waniliowym kremem, patrzą na Ciebie tak, że po prostu mus. Mus spróbować… zanim znikną!

Familijne: wafle o smaku śmietankowym

Kochane przez wszystkich, tak bardzo, że znikają z opakowania szybciej niż startujące wahadłowce. Łagodnie słodkie, śmietankowe i chrupiące. Kwintesencja pychoty.

Familijne: wafle o smaku kakaowo-śmietankowym

Kakao czy śmietanka? Nie musisz już nigdy mieć takich dylematów! Połączenia idealne istnieją i mamy na to dowód: wytrawne kakao i słodka śmietanka. Mniam!!!

Familijne: wafle o smaku kakaowym

Niedźwiedzie grające blues dają się oskubać za ten wytrawny, kakaowy mus. To idealna harmonia wytrwanego kakao i lekkiego, chrupiącego wafelka. Mniam, wszystko gra!

Familijne gofrowe: wafle z kremem o smaku karmelowym

Idealne dla każdego, kto LOVE karmelowe! Wróbelki ćwierkają, że ten smak śni się po nocach śmiałkom, który je spróbowali. Ciemny, kakaowy wafel, plus karmelowy krem. Kochamy <3

Familijne: wafle o smaku truskawkowo-śmietankowym

Co może być lepsze od truskawek? Truskawki połączone ze śmietankowym kremem i chrupiącym wafelkiem! Gwarantujemy, że w całym kosmosie nie wynaleziono jeszcze niczego pyszniejszego.

Familijne: wafle o smaku cytrynowym

Czy da się chrupać coś orzeźwiającego? Otóż da się! Cytrynowy krem i chrupiące wafelki to smak lata, wakacji i beztroski!

Familijne: wafle o smaku orzechowym

Można zwalać na wiewiórki, ale prawda jest taka, że połączenie orzeszków laskowych i chrupiących wafelków, sprawia, że znikają w ekspresowym tempie. Hmm… no przecież przed chwilą tu były?!

Familijne: wafle o smaku kokosowym

Ten smak przenosi na niby… na Karaiby! Chrupiący wafelek przełożony kremem z wiórkami kokosa… ahh…. Aż nam się marzy, by je chrupnąć gdzieś na plaży ;)

Familijne: wafle o smaku chałwowym

Podobno ktoś zjadł kiedyś JEDNEGO chałwowego wafelka, a resztę zostawił sobie na później. No ale jak to… chrupiący wafelek, i słodki chałwowy krem… Na później?! Po co?

do góry